Kablo Sektörü

Kablo Sektörü

Elektrik sektörünün önemli bir bölümünü teşkil eden kablo grubuna hitaben, sektörün gereksinimlerini karşılayacak nitelikte geniş bir ürün gamı mevcuttur.

Beyaz ve siyah masterbatch ürünlerinin yanında, sektörün yeni trendlerine uygun renkler ile müşterinin talebi doğrultusundaki renk tercihleri geliştirilmekte, buna ilave olarak güvenliği sağlayan ve arttıran katkı malzemeleri üretilmektedir.

Otomobil Sektörü

Otomobil Sektörü

Otomotiv Sektörü ASCOLOR yüksek standartların geçerli olduğu otomotiv (motorlu araçlar) sektörüne uygun geniş bir masterbatch ürün gamına sahip olup, kullanılmakta olan çeşitli polimerler ve proseslere uygun masterbatch ve katkı malzemeleri üretmekte ve avantaj sağlayan çözümler geliştirmektedir.

ASCOLOR, otomotiv sektöründe, araçların iç tasarım parçalarından, dış tasarım parçalarına, karoseri altı motor bölümü ve diğer bölümlerin plastik parçalarına ve iç tasarımın ayrı bir bölümü olan tekstil ürünlerine kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktadır.

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektörü

Altyapı ve İnşaat

İşinizde..

Altyapı projelerinde kullanılan temiz su, atık su vb. boru sistemlerinden başlayarak, inşaat sektörünün çatı, oluk, pencere, kapı, balkon, örtme, kapatma, giydirme sistemlerine, iç mekan ürünlerinden, elektrik sistemi altyapısını teşkil eden, kablo, bağlantı parçaları, sigorta sistemleri ve priz, anahtar, düğme vb. ürünlere kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktayız.

PP, PPRC bazlı ışık haslığı yüksek masterbatchler ile ABS,SAN,PS,PC taşıyıcılı masterbatchler ile çözüm sağlamaktayız.

Ambalaj ve oyuncak

Ambalaj ve oyuncak

Ambalaj Sektörü Günlük yaşantınızda.. Ambalaj sektörüne uygun geniş bir masterbatch ürün gamına sahip olup, sektörde kullanılmakta olan çeşitli polimer ve proseslere uygun masterbatch ve katkı malzemeleri üretmekte ve avantajlı çözümler geliştirmektedir. + Temizlik Ürünleri Ambalajları + Kişisel Bakım Ürünleri Ambalajları + Endüstriyel Ambalajlar + Gıda Sektörü Ambalajları